NEDEN PROBİACTİ PET® KULLANMALIYIM?

24/09/2020

NEDEN PROBİACTİ PET® KULLANMALIYIM?

"ProbiactiPet" Probiyotik tüm kedi ve köpek cinslerinde sindirim problemlerinin önlenmesine yada tedavisine yardımcı olur. Sindirim kanalında mikroflora dengesini düzenler, zararlı mikroorganizmaların üremesi ve çoğalmasını önler, bağışıklık sistemini güçlendirir ve mamadan yararlanma oranını arttırır. Kedi veya köpeğinizin düzenli ' ProbiactiPet®' probiyotik tüketmesiyle genel sağlık ve özellikle de bağışıklık üzerinde faydalı bir etkiye sahip olur. 'ProbiactiPet®' probiyotik bağırsakta kolonize olması sayesinde, yiyeceklerle alınan patojen bakterilerin çoğalmasını önleyen yararlı bakteriler içermektedir.

Probiacti Probiyotikle Üstün Japon Teknolojisi !

Bağışıklık sisteminin yaklaşık % 80'i bağırsaklarda bulunur, bu yüzden sağlıklı bir bağırsağın daha sağlıklı bir canlıya eşit olduğu ortadadır. Probiacti Probiyotiktin düzenli kullanımı bağışıklığı, görünümü ve enerji seviyelerini arttırır. Probiacti PET Kedi ve köpeklerin özel ihtiyaçları için özel olarak formüle edilmiştir.

 

WhatsApp
Merhaba .
Size nasıl yardım edebiliriz. ?
Mesaj Gönder >
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.